Есть замечания?
Подбор по параметрам
Цена в гривнах
Тип аксессуара
Мощность, Вт

Автомобильные ЗУ Baseus для смартфонов и планшетов

Найдено 48 товар
815 грн
Особенности:
Автомобильный держатель Gravity - это практичное решение для зарядки беспроводного смартфона в автомобиле и более безопасного вождения.
419 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro з двома роз'ємами USB Type-C сумарною потужністю 40W.
379 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro з двома роз'ємами USB-А і Type-C сумарною потужністю 40W.
419 грн
Особенности:
Компактний гаджет, оснащений 2 портами USB QC3.0. Ідеально підходить для зарядки акумуляторів мобільних пристроїв, таких як смартфони або планшети.
429 грн
Особенности:
Компактний гаджет, оснащений портами USB-А та Type-C, та підтримкою Power Delivery 3.0 (PD 3.0) і Quick Charge (QC 4.0 + QC 3.0 + QC 2.0), SCP + FCP (Huawei) і AFC (Samsung), до MTK (MediaTek)
339 грн
Особенности:
Інтелектуальна міні-автомобільна зарядка з підтримкою багатьох технологій швидкої зарядки. Компактний гаджет, оснащений портом USB-А. Ідеально підходить для зарядки акумуляторів мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети.
369 грн
Особенности:
Розумний автомобільний зарядний пристрій Baseus PPS USB/Type-C 30Вт з підтримкою Quick Charge 4.0, Power Delivery 3.0, VOOC, SCP, AFC, MTKPE.
319 грн
Особенности:
Розумний автомобільний зарядний пристрій із підтримкою багатьох технологій швидкої зарядки.
319 грн
Особенности:
Розумний автомобільний зарядний пристрій із 2 портами USB (QC3.0).
239 грн
Особенности:
Мініатюрний автомобільний зарядний пристрій.
359 грн
Особенности:
Розумний автомобільний зарядний пристрій із підтримкою технологій швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 (PD 3.0) і Quick Charge 4.0 (QC 4.0), SCP (Huawei) і AFC (Samsung).
379 грн
Особенности:
Автомобільний розгалужувач Baseus 2x USB 3.1A (17W) + 2x гнізда прикурювача (80W).
629 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Share Together дозволяє швидко заряджати до 4 пристроїв одночасно. Його сумарна вихідна потужність досягає 120 Вт. Подовжувач довжиною 1,5 м робить його зручним для пасажирів на задніх сидіннях. Продукт сумісний з автомобілями від 12 до 24 В.
629 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Share Together дозволяє швидко заряджати до 4 пристроїв одночасно. Його сумарна вихідна потужність досягає 120 Вт. Подовжувач довжиною 1,5 м робить його зручним для пасажирів на задніх сидіннях. Продукт сумісний з автомобілями від 12 до 24 В.
699 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій із вбудованим 2-в-1 кабелем USB-C і Lightning для iPhone. Його загальна вихідна потужність становить 30 Вт. Підтримує протоколи швидкої зарядки: Quick Charge 3.0, Power Delivery, PPS, Samsung AFC.
524 грн
Особенности:
Зарядний автомобільний пристрій із функцією FM трансмітера, двома роз'ємами USB для одночасної зарядки двох пристроїв. Підтримується відтворення музики із  USB-флеш-накопичувачів.
290 грн
Особенности:
Зарядний пристрій з двома USB роз'ємами та гніздом прикурювача для дотаткового підключення будь-яких необхідних вам гаджетів.
369 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro з двома роз'ємами USB-А і Type-C сумарною потужністю 40W. Також кабель Type-C/Lightning в комплекті.
1 227 грн
Особенности:
Тримач та бездротовий зарядний пристрій Qi 15W з інфрачервоним датчиком (автоматичне закриття)
557 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій оснащений двома USB-входами, які дозволяють заряджати до двох мобільних пристроїв одночасно. Пристрій оснащено вдосконаленою системою управління енергією, яка забезпечує оптимальний зарядний струм, завдяки чому ми маємо гарантію стабільної та безпечної роботи, виключаючи ризик пошкодження пристрою, що заряджається.
524 грн
Особенности:
Це багатофункціональний пристрій, який забезпечить вам найвищий рівень комфорту водіння. Пристрій виконує такі функції: швидко та ефективно заряджає смартфони завдяки двом роз’ємам USB; відтворює музику з телефону або іншого Bluetooth пристрою; має гніздо для прикурювача, яке можна використовувати для живлення інших пристроїв, необхідних під час подорожі.
312 грн
Особенности:
Інтелектуальна міні-автомобільна зарядка з підтримкою багатьох технологій швидкої зарядки. Компактний гаджет, оснащений портом USB Type C. Ідеально підходить для зарядки акумуляторів мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети.
206 грн
Особенности:
Компактний зарядний пристрій з двома USB портами для одночасної зарядки двох пристроїв (по 2.4А на порт).
279 грн
Особенности:
Компактний зарядний пристрій для одночасної зарядки двох гаджетів з індикатором напруги. 

Автомобильные зарядные устройства Baseus для смартфонов и планшетов – это надёжный источник энергии для вашего мобильного гаджета. Автозарядки совместимы со стандартным разъемом прикуривателя. Различные модели зарядных устройств для портативной электроники отличаются не только дизайном, но и количеством USB-портов. С зарядными устройствами от Baseus вы можете восстанавливать возможности ваших гаджетов прямо в автомобиле. Чем больше разъемов USB – тем больше устройств вы можете заряжать одновременно.

Выбирая автомобильное ЗУ, обратите внимание на значение выходного тока портов USB. Автомобильные ЗУ работают от стандартного гнезда прикуривателя. Чтобы воспользоваться им, достаточно просто вставить зарядное устройство в соответствующий разъем, после чего посредством USB-кабеля соединить его с телефоном или планшетом. Для удобства использования в тёмное время суток часть моделей оснащается светодиодной подсветкой.

В некоторых моделях зарядных устройств USB-кабель входит в комплект поставки. Также вы можете выбрать автомобильное ЗУ в комплекте с держателем на вентиляционную решетку. В нашем интернет-магазине вы найдёте зарядные устройства с количеством разъемов от одного до четырех. Благодаря продуманным конструктивным решениям зарядные устройства легко вставляются в разъем и надёжно фиксируются в нём во время работы. На baseus.kiev.ua большой выбор моделей автомобильных зарядок по доступным ценам. 

Спасибо за заказ звонка

В ближайшее время наши менеджеры свяжутся с Вами

Пожаловаться

В ближайшее время мы рассмотрим ее
и свяжемся с Вами

Сообщить о наличии

Мы сообщим Вам о появлении!