Есть замечания?
Подбор по параметрам
Цена в гривнах
Тип аксессуара
Мощность, Вт

Автомобильные ЗУ Baseus для смартфонов и планшетов

Найдено 56 товар
569 грн
Особенности:
Трансмітер Baseus S-16 - це багатофункціональний пристрій, який дозволяє відтворювати музику з різних джерел, включаючи телефон та карти пам'яті, передаючи звук на автомобільну магнітолу через FM-хвилі. Зручність при відповіді на дзвінки та заряджання смартфонів. Надає інформацію про напругу акумулятора автомобіля.
629 грн
Особенности:
Універсальний автомобільний зарядний пристрій з можливістю відтворення музики з флешки, світлодіодним дисплеєм для зручності моніторингу, із підтримкою бездротового відтворення музики зі смартфонів. Сумісний з більшістю гнізд прикурювача та оснащений портами USB-A і USB-C для швидкого заряджання.
489 грн
Особенности:
Універсальний автомобільний пристрій, що поєднує в собі FM Bluetooth трансмітер, зарядний пристрій з двома роз'ємами USB. Має вбудований мікрофон, функцію підсилювача голосу навігації та інформативний цифровий дисплей. Можливість відтворення аудіофайлів з флешки або карти пам'яті.
859 грн
Особенности:
Автомобильный держатель Gravity - это практичное решение для зарядки беспроводного смартфона в автомобиле и более безопасного вождения.
559 грн
Особенности:
Універсальний трансмітер для автомобіля, який забезпечує одночасну зарядку пристроїв, бездротове відтворення музики через Bluetooth та гучний зв'язок для телефонних дзвінків.
389 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro з двома роз'ємами USB-А сумарною потужністю 40W.
859 грн
Особенности:
Універсальний автомобільний зарядний пристрій, оснащений двома портами USB і USB-C з підтримкою технології QC і PD.
729 грн
Особенности:
Універсальний надшвидкісний автомобільний зарядний пристрій має загальну вихідну потужність 65 Вт.
419 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro з двома роз'ємами USB Type-C сумарною потужністю 40W.
379 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro з двома роз'ємами USB-А і Type-C сумарною потужністю 40W.
419 грн
Особенности:
Компактний гаджет, оснащений 2 портами USB QC3.0. Ідеально підходить для зарядки акумуляторів мобільних пристроїв, таких як смартфони або планшети.
339 грн
Особенности:
Інтелектуальна міні-автомобільна зарядка з підтримкою багатьох технологій швидкої зарядки. Компактний гаджет, оснащений портом USB-А. Ідеально підходить для зарядки акумуляторів мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети.
369 грн
Особенности:
Розумний автомобільний зарядний пристрій Baseus PPS USB/Type-C 30Вт з підтримкою Quick Charge 4.0, Power Delivery 3.0, VOOC, SCP, AFC, MTKPE.
319 грн
Особенности:
Розумний автомобільний зарядний пристрій із підтримкою багатьох технологій швидкої зарядки.
319 грн
Особенности:
Розумний автомобільний зарядний пристрій із 2 портами USB (QC3.0).
239 грн
Особенности:
Мініатюрний автомобільний зарядний пристрій.
359 грн
Особенности:
Розумний автомобільний зарядний пристрій із підтримкою технологій швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 (PD 3.0) і Quick Charge 4.0 (QC 4.0), SCP (Huawei) і AFC (Samsung).
699 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій із вбудованим 2-в-1 кабелем USB-C і Lightning для iPhone. Його загальна вихідна потужність становить 30 Вт. Підтримує протоколи швидкої зарядки: Quick Charge 3.0, Power Delivery, PPS, Samsung AFC.
290 грн
Особенности:
Зарядний пристрій з двома USB роз'ємами та гніздом прикурювача для дотаткового підключення будь-яких необхідних вам гаджетів.
557 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій оснащений двома USB-входами, які дозволяють заряджати до двох мобільних пристроїв одночасно. Пристрій оснащено вдосконаленою системою управління енергією, яка забезпечує оптимальний зарядний струм, завдяки чому ми маємо гарантію стабільної та безпечної роботи, виключаючи ризик пошкодження пристрою, що заряджається.
312 грн
Особенности:
Інтелектуальна міні-автомобільна зарядка з підтримкою багатьох технологій швидкої зарядки. Компактний гаджет, оснащений портом USB Type C. Ідеально підходить для зарядки акумуляторів мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети.
368 грн
Особенности:
Автомобільний зарядний пристрій з двома USB-A роз'ємами (3.1A, 17W) на кабелі з розгалужувачем з двома гніздами прикурювача для додаткових автомобільних зарядних пристроїв (80W).
206 грн
Особенности:
Компактний зарядний пристрій з двома USB портами для одночасної зарядки двох пристроїв (по 2.4А на порт).
279 грн
Особенности:
Компактний зарядний пристрій для одночасної зарядки двох гаджетів з індикатором напруги. 

Автомобильные зарядные устройства Baseus для смартфонов и планшетов – это надёжный источник энергии для вашего мобильного гаджета. Автозарядки совместимы со стандартным разъемом прикуривателя. Различные модели зарядных устройств для портативной электроники отличаются не только дизайном, но и количеством USB-портов. С зарядными устройствами от Baseus вы можете восстанавливать возможности ваших гаджетов прямо в автомобиле. Чем больше разъемов USB – тем больше устройств вы можете заряжать одновременно.

Выбирая автомобильное ЗУ, обратите внимание на значение выходного тока портов USB. Автомобильные ЗУ работают от стандартного гнезда прикуривателя. Чтобы воспользоваться им, достаточно просто вставить зарядное устройство в соответствующий разъем, после чего посредством USB-кабеля соединить его с телефоном или планшетом. Для удобства использования в тёмное время суток часть моделей оснащается светодиодной подсветкой.

В некоторых моделях зарядных устройств USB-кабель входит в комплект поставки. Также вы можете выбрать автомобильное ЗУ в комплекте с держателем на вентиляционную решетку. В нашем интернет-магазине вы найдёте зарядные устройства с количеством разъемов от одного до четырех. Благодаря продуманным конструктивным решениям зарядные устройства легко вставляются в разъем и надёжно фиксируются в нём во время работы. На baseus.kiev.ua большой выбор моделей автомобильных зарядок по доступным ценам. 

Спасибо за заказ звонка

В ближайшее время наши менеджеры свяжутся с Вами

Пожаловаться

В ближайшее время мы рассмотрим ее
и свяжемся с Вами

Сообщить о наличии

Мы сообщим Вам о появлении!